Esi drošs reālajā un virtuālajā pasaulē
Izglītojošā nodarbība "Esi drošs reālajā un virtuālajā pasaulē", piemērota skolēniem no 1. - 12. klasei.

Kas jāagūst un jāprot bērnam, pusaudzim, jaunietim, lai veiksmīgi veidotu saskarsmi, pārzinātu labas uzvedības nerakstītos likumus un veiksmīgi, droši komunicētu reālajā un virtuālajā vidē? Ar šīm iemaņām nepiedzimst, tās nav iespējams apgūt teorētiski. Jo pieaugušāki kļūstam, jo saskarsmes nerakstīto likumu nezināšana mums dārgāk maksā. Vai un kā bērni apgūs šīs prasmes un iemaņas, kuras ir tik izšķirīgas un būtiskas viņu veiksmes ceļā? Diemžēl vai par laimi, tikai ar talantu un labām mācību priekšmetu zināšanām dzīvē nepietiks. Kopā pie padarbosimies ar šādām tēmām:

  • Pieklājības minimums – kāds un kas tas ir?
  • Kāda rīcība reālā un virtuālā vidē apdraud mūsu tagadni un nākotni?
  • Vai Tu kontrolē tehnoloģijas jeb tās kontrolē Tevi?
  • Netiķete  – telefona zvani, īsziņas, čati, foto, sociālie tīkli viena pieskāriena attālumā. Vai zini kādi likumi tur valda?
  • Kā mamma Google, tētis Facebooks un māsa Instagramma par mums zina vairāk kā domājam.

Drošības prasmes reālajā vidē - kā uzvesties uz ielas, ceļa, dzelzceļa un mājās, lai neapdraudētu sevi un citus. Kā pareizi rīkoties ārkārtas situācijās, kur meklēt palīdzību?


Nodarbības formāts: 2 x 60 min piedzīvojums
Grupā no 20 līdz 55 dalībnieku
Cena: 7 eiro vienai personai
2 pavadošie skolotāji piedalās bez maksas

Drošības prasmes virtuālajā vidē -

kāda rīcība var apdraudēt mūs pašus, mūsu ģimeni un draugus? Kas jāzina katram, kas lieto sociālos tīklus un kādēļ pieklājība virtuālajā vidē ir cieši saistīta ar drošību.


Pirkumu grozs