Individuālo kompetenču nodarbības

Mazās Brīnumzemes meistaru komanda piedāvā individuālo kompetenču nodarbības Siguldā un izbraukuma pasākumos skolās visos Latvijas reģionos.

IZBRAUKUMA PASĀKUMA SKOLĀ IZMAKSAS: dalības maksa izbraukuma pasākumā skolā atkarīga no dalībnieku skaita grupā un kopējā dalībnieku skaita vienā dienā (izmaksu amplitūda vienai personai 6,53 -8,70 EUR)

CEĻA IZDEVUMI: 0,73 EUR/km (attālums no Siguldas līdz skolai vienā virzienā)


PASĀKUMA IZMAKSAS SIGULDAS CENTRĀ
: 7 eiro vienam dalībniekam (2 pavadošie skolotāji pasākumu apmeklē bez maksas)

Individuālo kompetenču pasākumi ir 2 daļīgas nodarbības, kuru laikā skolēni kopā ar meistaru izzina un izdiskutē prasmju, pulciņu apmeklējumu un jaunu iemaņu apgūšanas nozīmi, iepazīst un modelisma veidus - automodelismu, lidmodelismu, kuģu modelismu, dzelzceļa modelismu un robotiku. Bet otrā nodarbības daļā skolēni, meistara vadībā, paši darbojas 3D modelisma darbnīcā, veido telpiskus objektus, apgūstot jaunus pašizpausmes un ideju atveides veidus.


VIENAS NODARBĪBAS ILGUMS SKOLĀ: 2 x 40 min (divas mācību stundas)

VIENAS NODARBĪBAS ILGUMS MAZĀS BRĪNUMZEMES CENTRĀ 2x 60 min (divas astronomiskās stundas)

GRUPAS IZMĒRS: minimums 20 skolēni vienā nodarbībā, maksimums 55 skolēni

DIENAS NOSLODZE: izbraukuma pasākuma minimālais dalībnieku skaits: 100 dalībnieki = 2 divdaļīgas nodarbības. Maksimālais: 420 skolēni = 7 divdaļīgas nodarbības

VALODA: nodarbības kvalitatīvā latviešu, krievu vai angļu valodā – vecāko klašu skolēniem pasākumu iespējams izmantot arī kā svešvalodas treniņu

INDIVIDUĀLO KOMPETENČU NODARBĪBU SATURS: 

  • Kā skolā mācītais man noderēs dzīvē - dabas zinību, matemātikas un inženierzinātņu sniegto zināšanu izmantošanas un pielietošanas praktiskā darbā iepazīšana.
  • Dažādu radošo tehnoloģiju, profesiju un starpnozaru prasmju tuvplāns
  • Radošums un prasme sadarboties – kādēļ šīs kompetences jāizkopj šodienas un nākotnes profesionāļiem.
  • Jauni inženierzinātņu un vizuālās mākslas izteiksmes veidi jeb kas ir animatronika
  • Iejušanās “Mazās Brīnumzemes” darbinieku lomā – telpisku 3D maketu būves darbnīca.
  • Darbnīcas pieredze - darbošanās ar dabiskiem taktīliem materiāliem, draudzīgiem videi un cilvēkam jeb kā izmantot zināmus materiālus netradicionālā formā.
  • Izveidotais makets paliek skolēna rīcībā - iespējams turpināt darbu skolā, mājās vai izveidot skolēnu kopdarba izstādi skolā.
  • Kompetenču pieeja praksē jeb kādēļ katram cilvēkam nepieciešams apgūt daudz un dažādas iemaņas. Mācīšanās darot.

Mazās Brīnumzemes meistaru vadīto individuālo kompetenču nodarbību laikā skolēni apgūst, izzina, attīsta jaunas prasmes un nostiprina motivāciju turpmākai pašvirzītai personības attīstībai.

Augam un kļūstam gudrāki kopā!

0

Pirkumu grozs