Izglītojošās ekskursijas
Mazajā Brīnumzemē katrs var paveikt lielas lietas

GRIBAM VISU ZINĀT

2h piedzīvojums meistara vadībā
Grupā no 20 līdz 50 dalībnieku
Cena: 7 eiro vienai personai


Uzzināsiet kā veidota un darbojas aizraujošā mini pasaule mērogā 1:87. Mazās Brīnumzemes meistara pavadībā izpētīsiet, kādas tehnoloģijas darbina Mazās Brīnumzemes vilcienus, auto un fabrikas, kā tiek sēta zāle, veidoti ceļi un būvētas mājas.  Katrs apmeklētājs modeļu būves darbnīcā izveidos pats savu pasaules gabaliņu, bet piedzīvojuma noslēgumā tos savienosim kopā vienā lielā pasaules maketā un pa to palaidīsim īstu vilcienu. Dodoties mājup, paša izveidoto pasaules maketa 3D modeli iesaiņosim līdzvešanai.

ESI DROŠS - REĀLAJĀ UN VIRTUĀLAJĀ VIDĒ

2h piedzīvojums meistara vadībā
Grupā no 20 līdz 50 dalībnieku
Cena: 7 eiro vienai personai


KOMazajā pasaulē ir spēkā tādas pašas ceļa zīmes un drošības noteikumi kā īstajā dzīvē – esiet gatavo sevi pārbaudīt! Vai ziniet kas jāzina un jāievēro šķērsojot ielu, dzelzceļu vai šoseju? Kopīgi nostiprināsim zināšanas par ceļazīmēm, meklēsim drošāko maršrutu uz skolu, kā arī uzzināsim kā rīkoties ugunsgrēka vai gāzes noplūdes gadījumā. Tehniskajā laboratorijā izpētīsim tehnoloģijas, kas ļauj darbināt auto, vilcienus un pat atvērt māju logus. Modeļu būves darbnīcā veidosim savas drošās pasaules maketu, ko dodoties mājup, iesaiņosim līdzi.
 

PAŠU VEIDOTA LATVIJA

2h piedzīvojums meistara vadībā                        Grupā no 20 līdz 50 dalībnieku                          Cena: 7 eiro vienai personai

Mazās Brīnumzemes ekspozīcija ir mākslinieku izdomāta un veidota pasaule, kas reizēm dzīvo pati savu dzīvi. Gida pavadībā apceļosiet un iepazīsiet gan kalnus, gan pilsētas un laukus, kā arī izpētīsiet kas ļauj darboties dzelzceļa un ceļa satiksmes dalībniekiem. Uzzināsiet, kā tiek veidoti koki, mājas, upes, kalni un mājas. Paši izsapņosiet un 3D maketu darbnīcā izveidosiet savu Latviju - ar sarkanbaltsarkaniem karogiem kuģu vai karogu mastos. Un ikviena veidotā Latvija būs visskaistākā - tik un tā, izgatavotos maketus iesaiņosim līdzvešanai.


Grupu ekskursijas saturiski tiek piemērotas katra vecuma apmeklētāju zināšanām un uzmanības noturībai.

Piedzīvojumus vadām latviešu, krievu vai angļu valodās. Vecākajās pamatskolas un vidusskolas klasēs apmeklējumu iespējams izmantot arī kā svešvalodas treniņu.

Skolēnu grupai 2 pavadošie pieaugušie pasākumu apmeklē bez maksas. Mēs strādājam tā, lai skolotāji šajā laikā arī izbauda pasākumu, var atvērt radošās čakras vai atvilkt elpu. 
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .