Izglītojošas ekskursijas
Mazajā Brīnumzemē katrs var paveikt lielas lietas!

GRIBU VISU ZINĀT

2 x 60 min piedzīvojums
Grupā no 20 līdz 55 dalībnieki
Cena: 7 eiro vienai personai


Uzzināsiet kā veidota un darbojas aizraujošā mini pasaule mērogā 1:87. Mazās Brīnumzemes meistara pavadībā izpētīsiet, kādas tehnoloģijas darbina Mazās Brīnumzemes vilcienus, auto un fabrikas, kā tiek sēta zāle, veidoti ceļi un būvētas mājas.  Katrs apmeklētājs modeļu būves darbnīcā izveidos pats savu pasaules gabaliņu, bet piedzīvojuma noslēgumā tos savienosim kopā vienā lielā pasaules maketā un pa to palaidīsim īstu vilcienu. Dodoties mājup, paša izveidoto pasaules maketa 3D modeli iesaiņosim līdzvešanai.

ESI DROŠS - REĀLAJĀ UN VIRTUĀLAJĀ VIDĒ

2 x 60 min piedzīvojums
Grupā no 20 līdz 55 dalībnieki
Cena: 7 eiro vienai personai


Mazajā pasaulē ir spēkā tādas pašas ceļa zīmes un drošības noteikumi kā īstajā dzīvē – esiet gatavi sevi pārbaudīt! Vai ziniet kas jāzina un jāievēro šķērsojot ielu, dzelzceļu vai šoseju? Kopīgi nostiprināsim zināšanas par ceļazīmēm, meklēsim drošāko maršrutu uz skolu, kā arī uzzināsim kā rīkoties ugunsgrēka vai gāzes noplūdes gadījumā. Otrajā pasākuma daļā strādāsim pie drošības prasmēm virtuālajā vidē - kopā izspēlēsim un vērosim dažādas situācijas un uzzināsim kā paši varam sevi labāk pasargāt.


PAŠU VEIDOTA LATVIJA

2 x 60 min piedzīvojums
Grupā no 20 līdz 55 dalībnieki
Cena: 7 eiro vienai personai

Mazās Brīnumzemes ekspozīcija ir mākslinieku izdomāta un veidota pasaule, kas reizēm dzīvo pati savu dzīvi. Meistara pavadībā apceļosiet un iepazīsiet gan kalnus, gan pilsētas un laukus, kā arī izpētīsiet kas ļauj darboties dzelzceļa un ceļa satiksmes dalībniekiem. Uzzināsiet, kā tiek veidoti koki, mājas, upes, kalni un mājas. Paši izsapņosiet un 3D maketu darbnīcā izveidosiet savu Latviju - ar sarkanbaltsarkaniem karogiem kuģu vai karogu mastos. Un ikviena veidotā Latvija būs visskaistākā - tik un tā, izgatavotos darbus iesaiņosim līdzvešanai.


Grupu nodarbības saturiski tiek piemērotas apmeklētāju vecumposma īpatnībām -  zināšanām un uzmanības noturībai.

Nodarbības latviešu, krievu vai angļu valodās. Vecākajās pamatskolas un vidusskolas klasēs apmeklējumu iespējams izmantot arī kā svešvalodu treniņu.

Skolēnu grupas pavadošie pedagogi pasākumu apmeklē bez maksas. Mēs strādājam tā, lai arī skolotājiem pie mums ir interesanti un sanāk brīdis atelpai.
0

Pirkumu grozs