Lektori ar vairāk kā 20 gadu profesionālo pieredzi dodas ciemos uz skolām un palīdz jauniešiem veiksmīgāk sagatavoties nākotnes profesionālajiem izaicinājumiem. Piedāvājam motivējošas, jaunas prasmes stimulējošas un savas rīcības reālajā un virtuālajā vidē apzināšanos veicinošas apmācības + praktisko iemaņu darbnīcas gan ģimnāzistiem, vidusskolēniem un profesionālo skolu audzēkņiem, gan sākumskolu audzēkņiem. Apmācības veidotas tā, lai sniegtu konkrētas, tūlīt pielietojamas praktiskās iemaņas, zināšanas un izpratni par to, kā veidojas veiksmīga karjera, cilvēka tēls un sevis prezentācijas prasmes, apmācības iespējams un pat ieteicams kombinēt, tā panākot maksimālu rezultātu. 

Kā nesabojāt savu karjeru pirms tā ir sākusies?

2 x 40 min saskarsmes un etiķetes prasmju sarunu darbnīca ar interaktīvu klausītāju iesaisti un grupu uzdevumiem. Piemērota 5. - 12. klašu skolēniem.

Jaunieša personīgais zīmols - veiksmes atslēga konkurences apstākļos

2 x 40 min zīmolvedības lekcija + praktiska darbnīca ar grupu uzdevumiem virtuālā vidē. Piemērota 7. - 12. klašu skolēniem.

Uzvedības un drošības prasmes reālajā un virtuālajā vidē

2 x 40 min nodarbība, kuras laikā skolēni apgūst un nostiprina zināšanas par pieklājības un drošības prasmēm, lai jau skolas laikā nesabojātu savu dzīvi un arī nākotnes karjeru. Izrādās, lielā dzīves ir jau sākusies! Piemērota 1. - 7. klašu skolēniem.

Kā jaunietim izveidot pārliecinošu un atraktīvu profesionālo profilu

2 x 40 min profesionālā profila izveides lekcija + praktiskā darbnīca ar praktiskiem uzdevumiem. Praktiski piemēri un ieteikumi, par to kā atšķirties un izcelt savas individuālās iemaņas un pieredzi. Piemērota 9. - 12. klašu skolēniem.

0

Pirkumu grozs