Kā skolēnam izveidot pārliecinošu un atraktīvu profesionālo profilu

Apmācību formāts divas mācību stundas (2 x 40 min). Mērķauditorija 9. - 12. klašu audzēkņi.

Kad jaunietis, beidz vidusskolu un vēlas strādāt, ir grūti izcelties, jo nevar vēl lepoties ar pienācīgu darba pieredzi. Šādā situācijā svarīgi ir pierādīt savu personību un gatavību attīstīties. Interesants, uzrunājošs CV ir viena no formām, bet arvien svarīgāku lomu spēlē informācija par kandidātu interneta vidē un jo īpaši viņa  profils profesionālo attiecību veidošanas sociālajā medijā LinkedIn. 

Lektore soli pa solim izskaidros trikus un noslēpumus, kā izveidot LinkedIn profilu tā, lai viņš labi kotētos LinkedIn meklētājā. Kādu informāciju par sevi izcelt, ko rakstīt, kāda loma ir fotogrāfijai un citiem vizuālajiem materiāliem (LinkedIn ir sociālais tīkls, kurš domāts profesionāļiem, lai nodibinātu un uzturētu biznesa kontaktus, meklētu darbinieku vai atrastu darbavietu).

 Divu mācību stundu laikā vidusskolēni tiek iepazīstināti ar LinkedIn lomu un piedāvātājām iespējām:                 

  • meklēt un pieteikties uz jaunām darba vakancēm;            
  • veidot profesionālas attiecības (networking);     
  • izveidot pārliecinošu savu profilu;             
  • izglītoties un attīstīties;
  • parādīt savu personību, profesionālo izaugsmi un izcelt personīgo zīmolu.      
Prasmes, ko apgūst lekciju laikā: - profesionālās informācijas par sevi apgūšana un apstrāde, - saturiskā un vizuālā sevis prezentēšana digitālajā vidē, - LinkedIn, kā viena no digitālajiem rīkiem, lietošana - digitālā rīka izmantošana savas karjeras veicināšanai

Jāņem vērā, ka 90% rekrutēšanas aģentūru veic kandidāta izpēti internetā, 84% meklē informāciju Google, viens no pirmajiem ierakstiem, kas parādās par kandidātu Google meklētāja, ir viņa LinkedIn profils, ja tāds ir, daudzi Latvijas personāla atlases speciālisti apgalvo, ka viņi daudz lielāku uzmanību velta kandidāta LinkedIn profilam kā CV, no 630 miljoniem globāliem LinkedIn lietotājiem 45% ir uzņēmumu augstākās vadības līmeņa darbinieki,  2018. gadā LinkedIn bija 129 010 lietotāju no Latvijas.

Ieteicamais darba formāts izbraukuma pasākumos skolā vienā grupā no 20 līdz 30 dalībniekiem. Vienā dienā lektors var novadīt minimums 2 un maksimums 4 apmācības (vienas apmācības ilgums = 2 mācību stundas).

Izmaksas veido cena par vienu nodarbību (240 eiro par 2 x 40 min) + ceļa izdevumi no Siguldas līdz skolai 0,73 eiro par km vienā virzienā. Summa iekļauj visus nodokļus un nodevas.

Praktiskā informācija: - tehniski nepieciešams projektors, ekrāns, internets.
0

Pirkumu grozs