Pieklājības un drošības prasmes reālajā un virtuālajā vidē

Mērķauditorija 1. - 7. klašu audzēkņi. Formāts 2 mācību stundas (2 x 40 min): 1/3 no laika aizņem kopīga tematisku video skatīšanās un diskusijas par redzēto, bet 2/3 no laika aizņem sarunas, situāciju analīze ar prezentācijas elementiem.

Sarunu darbnīcā tiks izzinātas un apgūtas šādas tēmas:

  • Pirmie soļi pieklājības likumu pasaulē - kādas prasmes ir nepieciešamas ikvienam, lai jau šodien dzīvē un skolā saņemtu 10. Kur šīs zināšanas var apgūt?
  • Tava lielā dzīve nesāksies pēc skolas beigšanas - tā, ar tehnoloģiju starpniecību, jau ir sākusies!
  • Ko svarīgi prast, lai neatdotu savu algu robotu industrijai – kas ir cilvēkprasmes un kādēļ nākotnē ar vienu profesiju nepietiks?
  • Lietas, kas nemainās - veiksme un labas uzvedības prasmes sākas no rīta vannasistabā.
  • Kādēļ nav vienalga kā mēs uzvedamies mājās un kāpēc nepieklājīga uzvedība dārgi maksā.
  • Kāda rīcība reālā un virtuālā vidē jau šodien apdraud mūs un mūsu karjeru nākotnē?
  • Kādos gadījumos ar datoru un telefonu nejoko jeb kādēļ mamma Google, tētis Facebooks un māsa Instagramma par mums zina vairāk kā domājam.
  • Profesionāļi, kas palīdz cilvēkiem, uzņēmumiem un valstīm precīzāk orientēties saskarsmes, etiķetes un saziņas jūrās. Iepazīsimies, kā sauc šīs profesijas.

Ieteicamais darba formāts izbraukuma pasākumos skolā vienai grupai 20 līdz 50 dalībnieki.                                                                                                           Vienā dienā lektors var novadīt minimums 2 un maksimums 4 apmācības (vienas apmācības ilgums = 2 mācību stundas).                                          Apmācību izmaksas veido cena par vienu nodarbību (240 eiro par 2 x 40 min) + ceļa izdevumi no Siguldas līdz skolai 0,73 eiro par km vienā virzienā. Summa iekļauj visus nodokļus un nodevas.                                                                  Praktiskā informācija: - tehniski nepieciešams projektors un ekrāns.

Pirkumu grozs